Kategorie šablon

Zobrazit všechny
ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

1. Jaké jsou výhody nákupu webové šablony?

Hlavní výhodou je cena: Dostanete vysoce kvalitní design za pouhých $20 - $70. Nemusíte najímat profesionálního grafika nebo designéra. Druhou výhodou je úspora času: Většinou jsou potřeba 1-2 týdny práce profesionálního grafika na vytvoření stejně kvalitního návrhu. Další nespornou výhodou je, že budete znát dopředu vzhled nových webových stránek, takže víte dopředu, za co platíte.

2. Co získám, když si objednám šablonu?

Po dokončení platby přes náš zabezpečený formulář obdržíte potvrzovací email s odkazem(y) pro stažení ZIP souboru(ů). ZIP soubor(y) obsahuje následující: PSD soubor(y) (grafický návrh ve formátu Adobe Photoshop), HTML soubor(y), písma a knihovnu klipartů.

Budete potřebovat software pro rozbalení ZIP souboru. Uživatelé Windows mohou navštívit www.HotScripts.com nebo www.WinZip.com. Mac uživatelé mohou navštívit www.StuffIt.com.

3. V jakých formátech jsou šablony k dispozici?

Webové šablony jsou k dispozici ve formátu Photoshopu a HTML. Potřebná písma jsou zahrnuta do souboru Photoshop nebo jsou přiložena. Většina HTML šablon je kompatibilní s Adobe Dreamweaver nebo Microsoft Expression Web.

4. Co je a není povoleno provádět se získanými šablonami?

Můžete:

  • Vytvořit vlastní web pomocí šablony jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Nesmíte:

  • Následně prodávat, nabízet nebo distribuovat získané šablony.
  • Zpochybnit výhradní vlastnictví žádného z našich produktů, modifikované nebo nemodifikované. Všechny produkty jsou vlastnictvím poskytujících firem a jednotlivců.
  • Vytvářet více než jeden projekt za použití stejné šablony (pro vytvoření dalšího projektu se stejným designem musíte koupit stejnou šablonu ještě jednou).

5. Jaký je rozdíl mezi unikátním a standardním nákupem?

STANDARDNÍ NÁKUP:

Standardní nákup znamená, že šablona, kterou jste si vybrali, v nabídce zůstává a kdokoliv další si ji může zakoupit také.

UNIKÁTNÍ NÁKUP:

Unikátní (exkluzivní) nákup zaručuje, že jste poslední osobou, která si kupuje tuto šablonu. Po tomto nákupu je šablona trvale odstraněna z nabídky a nikdy již nebude k dispozici znovu dalším zákazníkům. Jen vy a lidé, kteří si koupili šablonu před vámi, ji bude vlastnit.

6. Je poplatek za licenci jednorázovou platbou?

Ano, platba za šablonu je jednorázovým poplatkem bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Po zakoupení můžete použít šablonu tolikrát, kolikrát budete pro jeden web potřebovat.

7. Jaké způsoby plateb jsou možné?

Nejjednodušším způsobem platby je pomocí platební karty. Dalšími bezpečnými způsoby plateb je využití internetového platebního systému PayPal (návod k registraci a založení účtu naleznete zde) nebo Moneybookers (návod k registraci a založení účtu naleznete zde). K položení dotazů a získání rad můžete využít následujícího diskusního fóra.

8. Existuje možnost vrácení koupeného produktu?

Klient je plně odpovědný za to, že porozuměl obsahu objednaného produktu. Výjimky děláme pouze tehdy, když produkt svým obsahem neodpovídá popisu uvedenému v objednávce. Nejzazší lhůta pro žádost o vrácení zaplacené částky je jeden týden po termínu dodání.

9. Objednal jsem si šablonu, ale neobdržel jsem informace pro stažení.

V tomto případě kontaktujte prosím naše fakturační oddělení přes ONLINE SUPPORT CHAT nebo pomocí emailu na adrese billing@template-help.com.

10. Je možné znovu aktivovat můj odkaz pro stažení, pokud byl již po 3 dnech deaktivován?

Ano. Kontaktujte prosím naše fakturační oddělení a link vám bude znovu aktivován.

11. Jak mohu šablonu upravit pro vytvoření vlastních webových stránek?

Pro bližší informace navštivte naše stránky Help Center Section.

12. Co je to Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop je celosvětově nejpopulárnější grafický program. Z Adobe website si můžete stáhnout bezplatnou časově omezenou verzi.

13. Jaký program byste doporučili pro úpravu HTML?

Myslíme si, že nejlepší je Adobe Dreamweaver. Z Adobe website si můžete stáhnout bezplatnou časově omezenou verzi.

14. Jak mohu upravovat Flash součásti v zakoupené šabloně?

Pro úpravu Flash animací budete potřebovat program Adobe Flash. Z Adobe website si můžete stáhnout bezplatnou časově omezenou verzi.

15. Mohu změnit obrázky ve Flash animované stránce a vložit místo nich svoje vlastní obrázky?

Ano, můžete.

16. Je možné používat vaše šablony k vývoji webových stránek pro mé zákazníky?

Ano. Je to ideální pro návrháře, kteří chtějí nabídnout svým zákazníkům vysoce kvalitní design a přitom ušetřit čas a peníze. Myslete však na to, že při zakoupení šablony s běžnou nebo výhradní licenci jste oprávněni vytvořit z jedné šablony pouze jedny webové stránky (jedno jméno domény).

17. Mohu dát náhledy šablon v nízkém rozlišení na své webové stránky, aby si klienti mohli vybírat vzory?

Ano, samozřejmě.